O systemie MultiAnchor SEO

System MultiAnchor służy do promowania stron w wyszukiwarkach internetowych.

seo

Mozłiwości:

- Bezpiecznie i szybko podwyższaj pozycję w wynikach wyszukiwania

- Zwiększ ilość odwiedzin i konwersji na swojej stronie internetowej

- Wykorzystaj z MultiAnchor pełną moc Anchor Text w Twoim SEO

 

Zapraszamy do współuczestniczenia w projekcie tworzenia nowych narzędzi odnajdywania najbardziej wartościowych treści w Internecie. Tworzymy jednocześnie wysokiej jakości prywatne zaplecze linków klasy Premium.

System zbudowany jest w oparciu o unikalne dedykowane dla niego oprogramowanie eFire MultiAnchor.

Serwisy mają formę katalogów linków ale są zbudowane w sposób lepiej odpowiadający obecnym wymaganiom SEO niż standardowe skrypty typu qlweb i inne.

 

Popularne skrypty mają ograniczone możliwości linkowania na frazy. System MultiAnchor jest ukierunkowany na podbijanie znaczenia linkowanego serwisu z uwzględnieniem wielu fraz i różnych adresów podstron. Liczba fraz, na które robione jest linkowanie zależy od konkretnej oferty - od 5 do 50. Każda fraza (anchor) może mieć zdefiniowany inny adres URL. Umożliwia to linkowanie do konkretnych działów, podstron na pasujące do nich frazy. Można linkować też wszystkie frazy tylko na stronę główną lub zastosować obie opcje na raz. Przykładowy wpis znajduje się tu: http://as-pik.pl/link.php?rid=30

seo

Dodatkowe linki kontekstowe służą uwiarygodnieniu wpisu w katalogu jako rzetelnego źródła informacji. Oprócz podstawowego linku do serwisu dla frazy można wprowadzić link prowadzący do innej strony w danym temacie o dużym autorytecie (fora, wortale). Wyniki doświadczeń wskazują na duży pozytywny wpływ gromadzenia obok siebie wartościowych linków w tym samym obszarze tematycznym na ich siłę pozycjonowania.

Powyższe właściwości są całkowitą nowością niedostępną w innych rozwiązaniach tego typu.

Lista domen serwisów SEO, na których publikowany będzie wpis:

studyineurope.pl PR5
airgis.pl PR1
aquabright.pl PR4
biurotaxplus PR1
as-pik.pl
multianchor.eu
ehoo.eu
4explorer.eu
codemaker.pl PR1
aquashine.pl PR4
katalog.efire.pl PR4

 

Każdy serwis ma nieco inną strukturę. Zastosowano 4 całkowicie różne szablony i skrypty frontowe, w tym jeden oparty o styl Metro.

ser

Stare sposoby katalogowania stron WWW bez wyraźnego Anchor Text (frazy na linkach) i wysokim wskaźnikiem PR po kolejnych aktualizacjach algorytmów wyszukiwarek. Sam PR jest ustalany bez kontekstu, nie dotyczy żadnej frazy - wyszukiwarki wycofują się już z jego uwzględniania. Właściwy Anchor Text i odpowiadająca mu treść na stronie docelowej to obecnie podstawa ustalania pozycji strony w wynikach wyszukiwarek.

W ramach usługi MultiAnchor Social SEO otrzymasz:

* do 154 podlinkowanych słów kluczowych (anchor text) w 14 prywatnych serwisach WWW, w tym kilka o PageRank 4

* ekstra 140 dodatkowych zwykłych linków dla zwiększenia wiarygodności wpisu w serwisach WWW (wskazujesz inne serwisy wysokim autorytecie dla danej frazy - tworzysz kontekst dla swoich linków)

* 14 wpisów z linkami na stronach facebook

* wysoce wartościowy wpis na jednym z 15 ręcznie redagowanych serwisów tematycznych na facebook:

(Biznes i Ekonomia, Budownictwo, Dom i Wnętrze, Edukacja i Nauka, Finanse, Hobby i Rozrywka, Internet i Komputery, Kraje i Regiony, Kultura i Sztuka, Zdrowie i Uroda, Motoryzacja, Muzyka, Prawo i podatki, Sklepy internetowe, Sport i Turystyka)

* 14 wartościowych linków z serwisu społecznościowego Twitter (np. https://twitter.com/multianchor)

* fakturę VAT za wykonaną usługę i minimum 12 miesięcy jej trwania

* ew. pomoc przy wprowadzaniu wpisu do systemu

* Email z kompletnym raportem po zakończeniu rejestracji.

Usługę w systemie MultiAnchor można zakupić w naszym sklepie.